Kde ? a druhy ryb

Úvodní stránka Vzkazy Rybáři Holásky Kde ? a druhy ryb

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zdeněk Hruška a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2348 Odpovědět
  Tonny
  Host

  Zdravim na kterem revirnim rybniku se muze chytat vek 18 + a jake druhy ryb tam jsou ? Je zde i amur,štika,candat a sumec velky dekuji .

  #2350 Odpovědět
  Zdeněk Hruška
  Host

  Dobrý den, chytat můžete všude kromě Lávky, zarybnění naleznete zde http://mrsbrno4.cz/zarybneni-2018/

  Zdeněk Hruška

  #2362 Odpovědět
  Tonny
  Host

  Dobry den je mozne se dostat na Lisenskou ricku 1 autem ,nebo se musi pešky nekolik kilometru dekuji

  #2363 Odpovědět
  Tonny
  Host

  Dobry den, na Lisenskou ričku 2 , je potreba pstruhova povolenka nebo staci mimopstruhova dekuji.

  #2364 Odpovědět
  Tonny
  Host

  Jeste jedna otazka k tabulce zarybneni na kterou jste me poslal odkaz např : lišenska řicka 1 tam je v tabulce : Plan zarybneni Sumec 400ks ale vysazeno 0 , je to chapano tak, ze nakonec k jeho vysazeni nedoslo v roce 2018 ?? ( proc je tedy plan a pak nakonec je 0 kusu ?) Dekuji

  #2365 Odpovědět
  Zdeněk Hruška
  Host

  Dobrý den, na LŘ1 je zákaz vjezdu, dostanete se pouze pěšky, LŘ2 je pstruhový revír, je tedy nutno pstruhovou povolenku.
  Co se týká zarybnění, tak zarybňujeme dle plánu. Může se ovšem stát, že některý druh není na trhu dostupný (loni např. dravci), v tom okamžiku zarybnit nedokážeme a vzniklý dluh kompenzujeme v následujícím roce, tzn. že o ryby nepřijdeme. Tabulka na kterou jsem Vás odkázal není vytvořená naší skupinou, ale přímo Moravským rybářským svazem, z čehož plyne, že veškeré problémy se zarybněním jsou hlášeny na MRS a vzniklé závazky jsou pod kontrolou MRS.

  S pozdravem

  Zdeněk Hruška
  předseda MS Holásky

  #2378 Odpovědět
  Michal
  Host

  Dovolím si reagovat Tonny. Říká ti něco soupis revírů a souřadnice gps. Na Lisenskou říčku se autem dostaneš, ale buď dostaneš pokutu a nebo musíš mít povolení k vjezdu a to si myslí,m, že nedostaneš.

  #2379 Odpovědět
  Michal
  Host

  Zdeněk Hruška vím že vy to asi neovlivníte, ale to že nejste schopni zajistit nasadí dravce je dáno pouze tím, že se proto nic nedělá. Neříkám že vy, ale naše organizace. Tím, že se nenasadi se porušují zarybnovaci dekrety. Jiné organizace si to obstarat umí. Byl bych rád kdyby to jednou umělá i ta naše. To že se nasadí pak v jeden rok více dravců má za následek jen to že buď se v jeden rok vychytaji a nebo viz štika že se pěkně mezi sebou ještě požerou. Myslím si, že stav dravců na našich vodách je alarmující. Krom sumce. Petru zdar Michal

  #2383 Odpovědět
  Zdeněk Hruška
  Host

  Dobrý den,
  máte pravdu, že my to opravdu neovlivníme, veškeré zarybnění má nastarosti hospodář Brno 4, my se pouze dozvíme termín a to ještě kolikrát v šibeničním termínu. Váš příspěvek má hlavu a patu, nicméně patří spíš na výroční schůzi p.s. Brno 4, budu se snažit dostat hospodáře i na naši schůzi, kde vám určitě rád zarybnění zdůvodní.

  S pozdravem

  Zdeněk Hruška
  předseda m.s. Holásky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
Odpověď na: Kde ? a druhy ryb
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Komentáře jsou vypnuty.