Splavisko malé

Úvodní stránka Vzkazy Rybáři Holásky Splavisko malé

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #348 Odpovědět
  Simon
  Host

  Zdravím, p.Prchal, proč nedáte pár kaprů na malé splavisko? Je to voda jako každá jiná. Nemám na mysli tam dát 3,4 metráky, ale tak 25-30 kusů, byl by to takový problém? Díky za info.

  #350 Odpovědět
  Zdeněk Hruška
  Host

  Dobrý den,
  ano máte pravdu, je to voda jako každá jiná. Letos jsme zarybnili především Opletu a Velké splavisko, vzhledem ke stavu dalších jezer se ryby navážely ve větších nádobách a bohužel nebylo v našich silách uskutečnit roznos třeba právě na Malé splavisko. Tento problém jsme řešili s p.s. Brno 4 a nalezli jsme vcelku jednoduché řešení, takže mohu slíbit, že s jarní násadou zarybníme i Malé splavisko.
  S pozdravem
  Zdeněk Hruška

  #351 Odpovědět
  Simon
  Host

  Děkuji za info p.Hruška

  #392 Odpovědět
  Karel Havlíček
  Host

  Dobrý den, můžou na Lávce chytat i děti z MRK BRNO 2 ? Díky Havlíček

  #395 Odpovědět
  administrator
  Správce

  Dobrý den, na Lávce mohou chytat všechny děti mající platnou povolenku MRS. Jedná se o svazovou vodu, omezení rybolovu je pouze věkové.

  S pozdravem
  Zdeněk Hruška

  #402 Odpovědět
  Simon
  Host

  Zdravím,chci se zeptat jestli jste už dávali na Splavisko malé a kolik kusů,díky.

  #403 Odpovědět
  Zdeněk Hruška
  Host

  Dobrý den, na revír Ivanovický potok bude násada teprve probíhat, čekali jsme na výsledky rozboru vody, každopádně se počítá se zarybněním obou rybbníků Splavisek, rybníky v Holáskách dle rozboru. Množství ryb určí hospodář Brno 4.
  S pozdravem

  Zdeněk Hruška

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
Odpověď na: Splavisko malé
Osobní informace:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Komentáře jsou vypnuty.